Skip to content Skip to footer

Šiandien, kai Ukrainoje vyksta karas, kasdien nusinešantis tūkstančių žmonių – besilaukiančių moterų, vaikų, suaugusių ir senelių – gyvybių, ypač svarbu su derama pagarba kalbėti apie žmogaus gyvybę nuo prasidėjimo iki natūralios mirties. Apie žmogaus gyvybės svarbą skatina kalbėti ir faktai, kad Lietuva bene stipriausiai visoje Europos Sąjungoje išgyvena demografinę krizę, vis daugiau nekaltų kūdikių, galėjusių išvysti dienos šviesą gyvybių nusineša abortai, o žmogaus gyvybės užbaigimui pamažu siūloma iš Vakarų ateinanti praktika ir populiarėjantis eutanazijos būdas. Argi tikrai žmogaus gyvybė tik tiek verta – aborto, eutanazijos, sintetinio ir be tėvystės skatinamo pagalbinio apvaisinimo?

Kauno Krikščioniškų gimdymo namų bendruomenės, Pasaulinė gydytojų federacijos „Už žmogaus gyvybę“ Lietuvos asociacijos, Laisvos visuomenės instituto, Ateitininkų korporacijos „Gaja“ atstovai kviečia švęsti Pasaulinę gyvybės dieną, DĖKOJANT Dievui, Mamai, Tėčiui, medikams ir visiems, kurie prisiliečia prie mūsų gyvenimų, už GYVYBĖS DOVANĄ. Kviečiame niekada nepamiršti, kad viskas prasideda nuo dėkingumo, pagarbos ir meilės. Būtent šiuo metu įvairiomis priemonėmis: laišku, piešiniu, šypsena ir kt. kviečiame PADĖKOTI mamai, tėčiui, kad gyvename.

Planuojama šventės tęstinė programa:

  1. Kauno miesto mokyklų mokiniai kviečiami rašyti, piešti padėkos ir džiaugsmo laišką Mamai (iki gegužės 2 d.) ir Tėčiui (iki gegužės 27 d.) ir atnešti į Krikščioniškus gimdymo namus (Miško g.27, Kaunas).
  2. Gegužės 3–4 d. laiškai bus pakabinti ant Krikščioniškųjų gimdymo namų sienos, kad kiekvienas praeivis patirtų dėkingumą ir džiaugsmą už gyvenimo dovaną tėvams, medikams, visiems, kurie laukė ir priėmė, mylėjo ir myli.
  3. Šventinis padėkos laiškų Mamai pristatymas su trumpa menine programa vyks gegužės 3 d. 14.30 val. Krikščioniškųjų gimdymo namų kiemelyje (Miško g.27, Kaunas).
  4. Gegužės 7 d. Motinos dieną ir birželio 4 d. Tėvo dieną padėkos ir džiaugsmo laiškai už gyvybės dovaną bus atnešti į 10 val. šv. Mišias Kauno Pranciškaus Ksavero jėzuitų bažnyčioje, kaip padėka Dievui.
  5. Trijų gražiausių padėkos laiškų autoriai bus apdovanoti simboline dovana, o jų laiškai publikuoti internetiniame portale „Laikmetis“ ir kt.

Kviečiame skleisti gyvybės kultūrą ir džiaugsmą gyvenimu!

Add Comment