2018 metų gegužės 2 d. pasikeitus Lietuvos įstatymams, negimusių embrionų ir vaisių palaikus leista palaidoti. Tėveliams ne vėliau nei 4 dienas nepateikus prašymo pasiimti palaikus, medicinos įstaigos LR sveikatos ministro įsakymu yra įpareigotos saugoti ir palaidoti palaikus.
2023 metų lapkričio 13 dieną Šiluvos kapavietėje palaidotos septynios suyrančios kapsulės su 2020-2023 m. Kauno ligoninėse iki 22 nėštumo…
